Autopůjčovna Jičín

Autopůjčovna Jičín

Autopůjčovna Jičín

Autopůjčovna Jičín – Půjčovna aut Jičín

Sídlo naší autopůjčovny se nachází ve městě  Mladá Boleslav což je od Jičína poměrně blízko. Díky tomu je možnost přistavení vozu jen za 400kč v celém okrese Jičín. Stačí si vybrat vhodný vůz a zavolat nám. Na delší období je možnost smluvních cen.

Půjčovna aut Jičín

V Jičíně nabízíme pronájem osobních automobilů od malých až po SUV. Přistavení do města Jičín je prováděno z Mladé Boleslavi. Místo předání je možné kdekoliv v okrese Jičín.

[google-map-v3 shortcodeid=“TO_BE_GENERATED“ width=“650″ height=“350″ zoom=“14″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“50.43578,15.3588654{}convertible.png{}Autopůjčovna Mladá Boleslav“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Jičín je okresní město v Královéhradeckém kraji v severovýchodních Čechách. Město leží v Jičínské pahorkatině na řece Cidlině. Rozloha města činí 2 493 ha a žije zde přes 16 tisíc obyvatel.

S Jičínem je spojen především Albrecht z Valdštejna, velitel císařských vojsk za třicetileté války, který v Jičíně jako frýdlantský vévoda provedl rozsáhlou přestavbu, a loupežník Rumcajs, který v pohádkách Václava Čtvrtka a Radka Pilaře sídlil ve fiktivním lese Řáholci.

RussiaCzechEnglish