Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna PrahaVyužijte možnosti naší autopůjčovny a nechte si přistavit vámi vybraný vůz ve městě  Praha. Přistavujeme v Praze na Černém mostě, kde je možnost snadné dopravy pražským metrem. Díky tomu je možnost přistavení vozu v celém okrese Praha. Stačí si vybrat vhodný vůz a zavolat nám. Na delší období je možnost smluvních cen.

Půjčovna aut Praha

V Praze nabízíme pronájem osobních automobilů od malých až po SUV Autopůjčovna Praha má pobočku  v Praze na Černém Mostě

 

Praha je hlavní a současně největší město České republiky a 15. největší město Evropské unie. Leží mírně na sever od středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje, jehož je správním centrem, ale jako samostatnýkraj není jeho součástí. Je sídlem velké části státních institucí a množství dalších organizací a firem. Sídlí zdeprezident republiky, parlament, vláda, ústřední státní orgány a jeden ze dvou vrchních soudů. Mimoto je Praha sídlem řady dalších úřadů, jak ústředních, tak i územních samosprávných celků; sídlí zde též ústředí většiny politických stran a centrály téměř všech církví, náboženských a dalších sdružení s celorepublikovou působností registrovaných v ČR.

RussiaCzechEnglish